قیمت قفسه انباری 

 

 

طبق گفته مدیرفروش بخش طراحی شرکت تک  قفسه این سوال جز رایج ترین سوالاتی است که مشتریان در مرحله اول از کارشناسان فروش میپرسند. سوالی که اگرچه مهم است اما به گونه ای بی اساس و غیر منطقی است . شاید برای شما هم پرسیدن این سوال منطقی باشد اما در ادامه علت بی پایه و اساس این سوال را برای شما متقاضیان عزیز شرح خواهیم داد. 

 

ممکن  است شما  دوست گرامی به تازگی درحرفه کسب و کار خود نیاز به وجود قفسه های انباری را احساس کرده باشید و اولین فکری که به ذهن شما خطورخواهد کرد این است که نیاز به  تعدادی قفسه انباری و نصب  آنها دارید.در جریان این نیاز شما به قفسه انباری شما به فکر استلام قیمت خواهید افتاد. و نکته بعدی این خواهد بود که قیمت قفسه بندی را از کارشناسان فروش جویا شوید.

نکته  مهم  این است که قیمت قفسه بندی دلخواه شما متناسب با متر مربعی است که آن را استفاده می کنید از طرفی فکرشما درست و از طرفی دیگر اشتباه است.

مشتریان باتوجه به متراژ خودشان گمان می کند که چند مترمربع قفسه انباری  برای انبارشان کافی است درصورتی که آنها نمیدانند که در طراحی و نقشه محیط و فضای انبارخود دروهله اول باید اخبار و اطلاعات کلی خود را مانند نوع شغل و کسب کار خود و نوع تولید و همچنین کاربرد این تجهیزات را در اختیار کارشناسان فروش  شرکت تک قفسه قراردهند.

قیمت قفسه بندی انباری

 

نکاتی که  مشتریا ن در هنگام سفارش قفسه انباری باید بدانند

 

مشاوران و طراحان شرکت تک قفسه با درنظرگرفتن سوالات مشتریان  با سعه صدر به آنها پاسخ میدهند و به بررسی کاربردی آن می پردازند.

 

  1.   فضای انبار و متراژ انبار چند متر است و کروکی فضای انبارهم برای کارشناسان ارسال شود درصورتی که کروکی  در دسترس نباشدعمل بازدید اازمحل و اندازه گیری صورت می پذیرد.
  2. نوع کالاو تولیدات مشتری سوال دیگری است که برای کادر فروش و طراحان سیستم قفسه بندی انباری امریا کار شناسان حیاتی است.
  3.  سوالاتی که دربین مشتریان رایج است این سوال است که درانبار موجود قرار است  توسط انسان روی قفسه های بارچیده شود یا ماشین های مانند لیفتراک. استاکرو...... چراکه هرکدام از نوع انتخابهای و کارکردها چه به صورت انسانی چه به  صورت ماشینی مبحث و مقوله خاص خود را دارد برای روشن تر شدن مفهموم مثالی برای شما می زنیم مثلا در زمانی که از نفر استفاده میشود راهروهای بین قفسه انباری باریکتر هستند اما زمانیکه از ماشین استفاده میشود راهروها پهن تر میشود تا ماشین بتواند

قیمت قفسه بندی انباری

 

 

پروسه زمانی اجرایی کار

 

  •  قفسه های انباری مورد نظر مشتریان تولید و آماده برای ارسال به انبار مشتریان است.
  • گروه فنی نصب شرکت تک قفسه کار نصب خودرا سریعا به محل اعزام می کنند تا به محل اعزام کنند تا مرحله نصب صورت بپذیرد.
  •  رضایت مشتریان از ابتدای شروع قرار داد تا پایان مرحله نصب برای شرکت تک قفسه امری با ارزش است.

 

 

- علت معرفی قفسه انباری راک به مشتریان چیست؟ 

- علت برتری قفسه انباری راک شرکت تک قفسه  در مقایسه با دیگر شرکتها چیست؟

- یکی دیگر از سوالات رایج مشتریان و حتی شرکتهای دیگر این است که چرا  اکثر مشتریان  چه درزمینه قفسه  فروشگاهی هایپری طرح ترک چه درزمینه  قفسه انباری راک شرکت تک قفسه  را انتخاب میکنند و از شرکت تک قفسه خریداری می کنند؟

 

 درجواب این سوال اسناد و مدارک فراوانی در دسترس است . طبق نمودار میزان رضایت مشتریان شرکت تک قفسه در سالهای جاری در زمینه فروش قفسه انباری راک گوی سبقت را از دیگر شرکتهای رقیب گرفته است و توانسته است پروژهای بزرگ  و نامداری را در زمینه قفسه انباری راک انجام دهد. از دیگر تمایل مشتریان به خرید از شرکت تک قفسه علاوه برکفییت بالای  قفسه های انباری راک. قیمت مناسب. وقت شناسی تیم تک قفسه. جلب رضایت مشتریان و تیم حرفه ای نصب سیستم قفسه بندی راک است.